मङ्लबार, जेष्ठ १५, २०८१

निरन्तर वर्षाको कारण दाङ सिसहनिया महोत्सब स्थगित

सिसहनिया,२४ पुस  गए रति  देखि निरन्तर बर्षा क कारण दाङ देउखुरी सिसहनिया  को आठौ  दिनको कार्यक्रम स्थगित गरियको छ l राप्ती गाउपलिका वडा न :५ सिसहनिया  पुस १७ गते बाट संचालन मा आएको प्रथम औधोगिक तथा कृषि व्यापार  मेलामा  निरन्तर पानि परेकोहुनाले उक्त ठाउँ मा धेरै पानी जमी  हिलाम्मे भएको छ l                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 आज आउने भनिएका कलाकारहरु  नआउने  भएको  मेला व्यस्थापक हिरा शर्मा हमाल ले जानकारी दिनु भएको छ l  भोलि नवौ दिन देखि   नायक बिराज भट्ट ,नायिका एलिना रायमाझी  तथा विभिन्न कलाकारहरु   आउने  भएका छन् l साथै केन्द्रिय तथा  स्थानिय कलाकारहरुको  बेजोड प्रस्तुति  रहने हमाल ले जानकारी दिएका छन् l

© 2024 Microlink Media All right reserved Site By : Himal Creation || सूचना विभाग दर्ता नम्बर= १६९६/०७६-७७