शनिबार, बैशाख १, २०८१

रोल्पामा ब.म बिस्फोटले गयो ४ बालबालिको ज्यान,शरीरका अंगहरु बटुल्दै(पुरा भिडियो सहित हेर्नुहोस)

दाङ अमृता के सी,१८रोल्पा  l रोल्पाको त्रिवेनि  गाउपालिका वडा नं ७ गैरेगाउ दुम्ला मा बम बिष्फोट मा परि ४ जना बालबालिकाको मृत्यु भएको छ l

मृत्यु हुनेमा सोहि गाउपालिकको वडा नं ७ निवासी लालबहादुर खत्री क ५ बर्षिय छोरा विजय खत्री, उनकी ११बर्षिय दिदि बिमला खत्री, लक्ष्मणनेपाली का १३बर्षिय छोरा गौरब नेपाली र ओम बहादुर डाँगी क १४ बर्षिय छोरा नोखिराम डाँगी रहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय रोल्पा ले जानकारी दिएको छ lबालबालिका हरु बाख्रा ग्याला गएर फर्कने बेला उक्त बम बिस्फोट भएको हुन सक्ने बताएका छन l सशत्र दन्दक समय मा तत्कालिन बिद्रोही माओबादीले लुकाएर राखेको बम बालबालिका हरुले खेल्न क्रम मा भेटाएको र बिष्फोट हुन सक्ने आशंका प्रहरीले गरेको छ lघटना स्थलमा रहेको अर्को बम अर्को दिन नेपाली सेना ले डीष्पोज गरेको  पत्रकार भोजराज थापा ले  जानकारी  दिनु भएको छ l

बालबालिकाका    शरीरका  भाग हरु बम बिष्फोटले  टुक्रा टुक्रा परेको थियो l केहि दोष नभई आज ति बालबालिकाहरुले कलिलै उमेरमा ज्यान गुमाउनु परेको कारण आज त्यो गाउ पुरै शोक मा डुबेको छ l शरीर का भाग हरु पुरै छुट्टिएर टुक्राटुक्रा  भएको थियो, यस्तो अवस्था मा पनि मृतकका आफन्तजन हरु शोक मा डुबी शरीरका टुक्रा हरु बटुलेका थिय l

पुरा भिडियो सहित हेर्नुहोस

 

© 2024 Microlink Media All right reserved Site By : Himal Creation || सूचना विभाग दर्ता नम्बर= १६९६/०७६-७७