मङ्लबार, जेष्ठ ८, २०८१

रुकुम- जाजरकोट: सुष्मा मल्लको घरमै पुगे भोजराज थापा, लखेटी लखेटी भेरी नदि पुराउनेहरु यस्तो भन्छन्(पुरा भिडियो सहित)

दाङ, लगातार तिन बर्षदेखिको प्रेमलाई बिबाहमा परिणत गर्ने लक्ष्यका साथ जाजरकोटको भेरी नगरपालिका -४ रानागाउ का २१ बर्षिय नबराज बि क र पच्चिमरुकुमको चौरजहारी नगरपालिका -८ सोतीकी १७ बर्षिय एक ठकुरी जात भएको युवती संग प्रेम मा डुबेका उनीहरु समाज को केहि डर नमानी बिहे गर्ने अवस्थामा पुग्छन l बिहेको लागि नबराज आफ्ना साथि हरुलाई जन्ती को रुपमा लागेका थिए l

त्यो एउटा बगालको हुल देखे पछि शुष्माको परिवारले गाउले बटुली  ति  नबराजहरुको टिमलाई लखेट्ने र मार्ने समेत भनि  सल्लाह पहिले देखि नै भएको पुस्टि भएको देखिन्छ तर सुष्माको काकाले भने हाम्रो समाजमा जातको कुनै भेदभाब छैन हामी जो संग भए पनि बिहे गरिदिनछौ र नबराजलाई भने अहिले छोरिको उमेर पुगेको छैन अहिले बिहे गरिदिन सक्दैनौ भन्दा नबराजले जबर्जस्ति गरेको हुदा लखेटेका हौ भनेका छन l

सुष्माको काका भन्छन,मलाई छिमेकि को फोन आयो हाम्रो गाउको सुष्मा मल्ल लगायत ४ जनालाई पल्लो गाउका केहि व्यक्तिहरु आएर  खोजि कार्य भएको छ  भन्दा काकाले वडा अध्क्षय  लाई फोन गरि बुज्दा  तिनीहरु पटक-पटक आएर झगडा गरेको बताए पछि हामी तिनीहरुलाई लखेट्न बाध्य भयौ र हामीहरुले कसैलाई मारेर फालेका  छैनौ र उनीहरु आफै भेरी नदीमा हाम फालेर मरेको भन्छन l

पुरा भिडियो सहित

© 2024 Microlink Media All right reserved Site By : Himal Creation || सूचना विभाग दर्ता नम्बर= १६९६/०७६-७७